top of page

LINK 2 

Paramotor-Gelişim

DGAC

YENİ UFUKLARA ULAŞIN

Motorunuzu çalıştırın ve uçmanın yeni bir yolunu keşfedin!

Link 2, paramotor dünyasına girmek için ideal kanat olarak tasarlandı. Tüm yönleriyle iyileştirildi ve daha doğrudan ve sezgisel kumandaya ve havadaki her anın tadını çıkarmanıza olanak tanıyan mükemmel stabiliteye sahip.

Tutkunuz ve zevkiniz arasındaki mükemmel bağlantı.

Her şeyi kontrol altında tutma özgürlüğü

 

İlk adımların her zaman en karmaşık adımlar olmasına gerek yok. Kalkış ve inişi basit olan, uçuş boyunca rahat ve hassas kullanım sağlayan, kolay kumanda edilen kanat ile paramotor uçuşlarınızın keyfini çıkarın. İlerleme ve eğlence için bir kanat.

Tüm seyahatlerinizde güvenlik

Link 2, maksimum güvenliği sağlamak için yeni malzemeler ve teknolojiler kullanılarak inşa edilen optimize edilmiş bir içyapıya sahiptir. Kalkıştan inişe kadar, Link 2'nin geri bildirimleri uçuşları pilot için güvenli deneyimlere dönüştürecektir.

Mükemmel performansın konforu


İç yapısı, uçuşun her aşamasında daha fazla konfor sağlamak için yeniden tasarlandı ve optimize edildi.

IMG_8287mod.jpg
Link 2 Hakkında

Yeni ve harika bir macera dünyasına girin. Link 2 ile ilk paramotor uçuşlarınızı yapmak için gerekli tüm özelliklere sahip bir kanat keşfedeceksiniz. Basit ve sezgisel kullanımı, size en iyi uçuş deneyimini sağlamak ve paramotor ile ufkunuzu genişletmenize izin vermek için maksimum güvenlik ile birleştirilmiştir.

Kalkış anından itibaren, işleri sizin için kolaylaştırmaya hazır bir kanat deneyimleyeceksiniz. Hücre açıklıklarının ve bağlantı noktalarının optimizasyonu sayesinde, şişirme aşaması daha kademeli ve kontrolü kolay hale geldi. Havalandıktan sonra, tüm ihtiyaçlarınıza uyum sağlayan bir kanat tarafından taşınmaya izin verin. Kanat iç basıncının en iyi şekilde korunmasını sağlayan RAM Air Intake teknolojimizin kullanılması sayesinde, daha tutarlı bir profil elde edilir ve ‘pitch and roll’ hareketlerinde daha fazla kontrol ve stabilite sağlanır.

Link 2 ayrıca çok yönlülüğü ve farklı hız aralıkları ile sizi şaşırtacak. Kanadın ön tarafının geliştirilmiş sertliği; sert havalarda profilin türbülansı absorbe etmek için gerekli hareketliliği sürdürmesine izin verirken, ön kenarda deformasyon olmaksızın yüksek bir hıza ulaşmayı (maks. 55 km / s)  ve bunu sürdürmeyi mümkün kılar. Hızlandırıcı sistemi son derece etkili ve kullanımı kolaydır. Önceki modele göre hızı % 20 arttırır. Ek olarak, kanat mükemmel bir dönme kabiliyetine sahiptir, hassas ve yekparedir, kategorisi için idealdir.

 

Önceki modele kıyasla, tasarım sadece performans açısından değil, aynı zamanda dayanıklılık açısından da gelişti. Üretim sırasında, örneğin kumaş paneller için yeni bir kalıp ve kesme sistemi ve ön kenarda güçlendirilmiş bir dikiş gibi yeni teknolojiler kullanıldı. Bu sayede kumaş daha gergin, kırışıksız oldu ve daha temiz bir profil sağlandı. Aynı zamanda kanadın yapısı Nitinol ile güçlendirilerek daha hafif hale getirilerek daha fazla esneklik kazandırıldı.

 

Sonuç olarak, Link 2, paramotor dünyasına açılan en iyi kapıdır. Basit kalkış ve iniş özelliklerine, kolay erişilebilirliğe ve dengeli ve güvenli uçuş davranışına sahip stabil bir kanat. Paramotor dünyasının tadını sonuna kadar çıkarırken öğrenmenize ve ilerlemenize yardımcı olacak bir kanat.

link 2 seviye.png

BEGINNER                    INTERMEDIATE               ADVANCED

link 2 renkler.png
link 2 specifications.png

TEKNOLOJİLER

link%202%20teknolojiler_edited.png
bottom of page