top of page

QUBIK

Paramotor-Gelişim

DGAC

HER YOLCULUĞU DENEYİMLEYİN

Paramotor dünyasında daha ileri gitme zamanı

 

Qubik, geniş bir hız aralığı ile mükemmel performans sunar. Her zaman hayalini kurduğunuz, ancak henüz denemeye cesaret edemediğiniz uçuşlar için ideal olan stabil ve güvenli bir ilerleme kanadı. Motorunuzu çalıştırın ve yeni heyecanlar yaşamaya hazırlanın.

Hızlı maceralar

Yapı, Qubik'i hızlı ve çok yönlü bir kanat yapmak ve uzun uçuşların keyfini çıkarmanıza olanak tanıyan geniş bir hız aralığı için etkili ve kolay kullanımlı trim sistemiyle birlikte en küçük ayrıntısına kadar tasarlandı.

Daha fazla stabilite için tasarlandı

Kanadın mimarisi, kanadın kompakt ve güvenli kalmasını sağlamak için uçuşun tüm aşamalarında optimum hız koruma avantajı ile birlikte daha iyi bir türbülans emilimine izin verir.

Konfor deneyimi tamamlar

Kalkış anından itibaren, anında bir rahatlık hissi verir. Kanadın refleks sistemi, uzun saatler uçarken daha fazla performans ve daha fazla rahatlama anlamına gelir. Her anın tadını çıkarmaya hazır olun.

Qubik_©_niviuk_55A4160MOD.jpg
Qubik Hakkında

Paramotor dünyasında bir sonraki adımınızın bir adı var. Qubik, tüm beklentilerinizi karşılayacak yenilikçi bir tasarımda stabilite, hız ve güvenliği bir araya getiren mükemmel uçuş performansa sahiptir. Bu heyecan verici kategorinin heyecanını deneyimlemek ve ilerlemek için bir kanat.

En son 3DL ve 3DP teknolojileri sayesinde profil daha da temiz. Kumaşta doğru bir yönelim elde edilmesiyle optimum yük dağılımı sağlamak için ön kenara güçlendirilmiş bir dikiş ekledik. Bu, kanadın dayanıklılığını arttırmanın yanı sıra ortalamanın üzerinde performans anlamına gelir.

 

Kolay havayla doluşu pilotun mükemmel bir şekilde havalanmasına ve bu yeni kanadın tüm avantajlarından yararlanmaya başlamasına imkan verecektir. RAM Hava Girişinin kullanımı sayesinde hücre ağızları, daha iyi türbülans emilimi, yüksek ve düşük hızlarda mükemmel kontrol, daha düşük kapanma riski ve daha fazla kontrol için optimum iç basıncın korunmasına izin verir. Mükemmel hız koruma, inişi kolaylaştırarak her uçuşun başlangıcını ve sonunu kolay ve rahat hale getirir.

 

Qubik, geniş bir hız aralığı ile mükemmel performans sunar. Ön eksenin tasarımı, kanadın ön kenarda deformasyon olmadan yüksek hıza ulaşmasını ve hızı korumasını sağlar. İdeal gerginlik her zaman garantilidir. Bu, Qubik'i Link 2'den çok daha hızlı bir kanat yapar ve tam güçte hızlandırıldığında 65 km/s'lik bir maksimum hıza ulaşır. Kanat, kullanımı ve kontrolü kolay bir trim sistemine sahiptir.

Arka kenar, kanadın arkasındaki basıncı mükemmel bir şekilde dağıtır, sürtünmeyi önemli ölçüde azaltır ve daha verimli hale getirmek için dönüşü optimize eder. Bu nedenle Qubik, profili olumsuz etkilemeden daha fazla kontrol ve hassasiyete sahip geniş bir hareket aralığına sahiptir.

Uç fren ipinin dahil edilmesi sayesinde, Qubik, yüksek hızlı uçuşlar sırasında ek bir frenleme özelliğine sahiptir, bu da havada oynarken daha iyi manevra kabiliyeti ve her zaman daha doğrudan ve hassas kontrol sağlar.

 

Tüm Niviuk paramotor kanatlarında olduğu gibi Qubik, daha az güç gerektiren ve dolayısıyla yakıt tüketimini azaltan, daha fazla otonomi, mekanik verimlilik ve performans sağlayan Refleks Sistem Profiline sahiptir. Ek olarak, kanat son derece dayanıklı malzemeler kullanılarak üretilmiş ve Nitinol çubuklarla güçlendirilmiştir.

 

Kısacası Qubik, paramotor dünyasında bir sonraki adımınızı atmak için idealdir. Hız, stabilite ve rahatlık; sizi konfor alanınızın ötesine taşıyacak, bir sonraki seviyeye çıkaracak ve inanılmaz maceraların tadını çıkarmanıza olanak sağlayacak bir kanatta bir araya geliyor.

qubik intermedite.png

BEGINNER                    INTERMEDIATE               ADVANCED

qubik renkler.png
qubik specifications.png

TEKNOLOJİLER

qubik%20teknolojiler_edited.png
qubik agırlık-hız.png

SEVİYENİZE HANGİ MODEL DAHA UYGUN?

qubik hangi model uygun.png
bottom of page