top of page

HOOK 6

Gelişim

EN/LTF B

SONRAKİ ADIMI ATIN

Önceki modelin mükemmel özelliklerini kaybetmeden, optimize edilmiş stabilite, kontrol ve konfor sayesinde geliştirilmiş performans.

 

 

Her seviyede ilerleme

Tüm uçuşlarınızda ilerlemek ve sizi yeni maceralara teşvik etmek için mükemmel denge. Tüm pilotlar için uygun, kontrolü ve uçması kolay bir kanat.

 

Hafif ve dayanıklı

Optimize edilmiş hafiflik: 22 bedende 4 kg. Daha fazla güç sayesinde daha fazla dayanıklılık. En iyi performansla devam eder.

Konfor

Her açıdan rahat ve basitleştirilmiş bir kanat. Geliştirilmiş roll stabilitesi. Stressiz uçuş için daha solid. Yeni meydan okumalarda tamamen güvende hissedin.

Ⓒ Niviuk - Hook 6 4.jpg

HEDEF VE AVANTAJLARI

İlerleme

Önceki modele göre daha fazla özellik ve performansa sahip, oldukça sezgisel, stabil ve güvenli bir kanat. Pilotun uçuş deneyimini geliştirmek için optimize edilmiş kumanda ile ilerlemek ve yeni ve farklı uçuş modlarına geçiş yapmak için ideal. 

Ekran Resmi 2023-01-13 14.29.50.png

Optimum manevra kabiliyeti

 

Uçma kolaylığı, basit ve sezgisel kullanımıyla lerlemek için bir kanat. Hook 5'in mükemmel özelliklerini koruyan bu altıncı nesil, olağanüstü manevra kabiliyeti sayesinde mükemmel kumanda sunar.

Hafif ve dayanıklı

 

Hook 6, ağırlığı daha az ve çok daha güçlü olan güçlendirilmiş Kevlar kolonlara sahiptir. Dokuma 21 mm'den 12 mm'ye düşürüldü. Bu sayede, sürtünme ustalıkla azaltılmıştır.

 

Kanopi, dayanıklılığından ödün vermeden kanadın ağırlığını azaltan hafif ve dayanıklı malzemelerden yapılmıştır.

 

Hücum kenarı Dokdo 40 gr/m2'den ve kanopinin geri kalanı Dokdo 36 gr/m2'den yapılmıştır (22 ebadında kanat sadece 4,2 kg ağırlığındadır).

Ekran Resmi 2023-01-13 14.34_edited.jpg
Ekran Resmi 2023-01-13 14.33_edited.jpg

Yumuşak ve geliştirici
 
Pilota güven vermek için hız aralığı boyunca tamamen katı. Kolay ve kademeli havayla dolumu ile herhangi bir araziden kalkış yapabilme. Uzun fren hareketi, yumuşak ve çok daha güvenli bir inişe izin vererek tam kontrol sunar.

Uçuşta maksimum stabilite

 

Roll hareketi, uçuş sırasında denge ve konfor için optimize edilmiştir.

Termik performansı kusursuzdur ve kanat mükemmel türbülans emme kapasitesine sahiptir.

Ekran Resmi 2023-01-13 14.35_edited.jpg

NİVİUK TEKNOLOJİLERİ

hook 6 siyah.png

Yeni iç yapı

Hücrelerin stratejik dağılımına sahip yeni bir tasarım, kanadın içindeki yük dağılımını iyileştirirken kanadı daha hafif hale getirir.

Yeni optimize edilmiş kavis

 

Dönüş ve roll stabilitesi açısından mükemmel dengeyi elde etmek için yeniden tasarlanmış bir kavis.

Gelişmiş dayanıklılık

 

Arka kenarda yeni mini nervürlerin kullanılması sürtünmeyi azaltır ve kanadın aerodinamik şeklini iyileştirir. DRS teknolojisi optimize edilmiştir: firar kenarının kesimi, harici dikiş kullanılmadan mini nervürlerin tam olarak entegre olmasına izin verir.

Kusursuz üretim

Üretilen kusursuz profil, kırışıklıkları önlemek ve aerodinamik sürtünmeyi en aza indirmek için çok daha temiz bir yüzey elde eder. Bu stabilite, hız ve performansı birbiri ile uyumlu hale getirir.

Yeni fren makarası

 

Daha fazla güç ve dayanıklılık için Hook 6 kolonları fren bağlantısında bilya yataklı (Harken ile birlikte geliştirilmiştir) küçük bir makaraya sahiptir.

Profildeki nitinol çubukları

 

Diğer kanatlarımızda olduğu gibi, ultra kompakt katlamadan sonra bile kanopinin optimum şeklini korumak için Nitinol çubuklar kullanılır.

Mükemmel sonuç

 

Ön kenarı yapılandırılmış bir tasarıma (SLE teknolojisi), kanat açıklığında ekstra bir dikişe (3DL teknolojisi) ve 3DP teknolojisine dayalı deformasyonsuz ideal gerginliğe sahiptir. Bu teknolojilerin kullanımı kanadın dayanıklılığını sağlar.

Ekran Resmi 2022-09-28 17.41.50.png
Ekran Resmi 2022-09-25 13.47.02.png
bottom of page