top of page

HOOK 5 P

 

Gelişim + Hike & Fly

EN/LTF A+

P Serisi

İÇİNİZDEKİ MACERACI

Önemli maceralar için hafif bir versiyon. Hook 5 P, ilk hike&fly turlarınız için mükemmel olan bir kanatta çok yönlülük, konfor ve verimlilik sunar. Pilot olarak ilerleyin ve mutlak güvenlik ve rahatlıkla yeni rotalar keşfetmekten çekinmeyin.

Tam güvenlikli maceralar

Sizin mutlak önceliğiniz bizim de önceliğimizdir. En son teknolojik yenilikler; kolay bir kalkıştan başlayarak kontrollü, yumuşak bir inişe kadar, size maksimum güvenlik sağlamak için kanadın tasarımına uygulanmıştır.

Bir tüy kadar hafif

 

Hook 5 P, maceralarınız sırasında sizi yeni hedeflere ulaşmaya teşvik etmek için idealdir. Ana özellikleri konfor, sezgisel kullanım, etkili ve stabil süzülüş, kapanma direnci ve azaltılmış atalettir .

 

Olağanüstü performans

 

Kumandalara çabuk yanıt veren ve hassas dönüşleri ile size tam kontrol sağlayan bir kanatla uçuş performansınızı artırın. Aerodinamik tasarımı, tüm özelliklerini geliştirir, böylece içinizdeki maceraperestinizi serbest bırakabilirsiniz.

                      

        

hook5pgolden.jpg

Hook 5 P Hakkında

Hook 5'in hafif versiyonu, kendi maceranızı seçmenize yardımcı olacaktır. Ultra hafif ağırlık ve azaltılmış hacim, bu kanadın pasif güvenliğini ve konforunu artırır ve mükemmel kolay kullanım ve daha sezgisel kumanda sağlar. Kalkın ve eşsiz özgürlük hissini hissedin.

İlk hike&fly deneyimlerinize, herhangi bir araziden az rüzgarla kalkış yapmanıza olanak tanıyan kolay bir şişirme ile başlayın. Havalandıktan sonra, süzülmedeki verimlilik ve stabilite, hassas kumanda ve minimum durağanlık ile konfor hissini maksimuma çıkaracaktır. RSD, 3DL ve 3DP teknolojilerindeki en son gelişmeler, deformasyon olmadan daha verimli bir kanat ve daha yüksek performans için mükemmel gerginlik anlamına gelir.

 

Ön kenar, kumandalara hızlı yanıt vererek süzülüş sırasında stabil ve verimli olacak şekilde tasarlanmıştır. Bir hadise durumunda kanat dönüş eğilimi göstermeyecektir. Geliştirilmiş RAM Hava Girişi, tüm hız aralığında daha tutarlı bir profil için kanadın iç basıncını optimize eder ve pilota tam kontrol ve güven verir.

 

Arka kenar, daha iyi bir basınç dağılımı için küçük kirişlerle güçlendirilmiştir. Bu sadece süzülüşü iyileştirmekle kalmaz, aynı zamanda hızı ve termik performansını da artırır. Hook 5 gibi, bu hafif versiyon da türbülanstan nasıl yararlanılacağını bilir, onu kademeli olarak kaldırıcıya dönüştürerek pilotajı kolaylaştırır.

 

Kanadın en güçlü noktalarından bazıları manevra kabiliyeti, tepkileri ve dönüşleri başlatmanın kolaylığıdır. Hook 5 P, aktif uçuş ve güvenli bir şekilde ilerlemek için ideal olan mükemmel geri bildirim sağlar. Daha uzun fren hareketi, daha düşük hızlarda tam kontrol ile uçmayı ve kolay ve güvenli bir inişi mümkün kılar.

 

IKS bağlantıları ile hafif konfigürasyonu, Hook 5 P'yi yeni maceracılar için ideal, taşıması kolay bir yamaç paraşütü yapar. Nitinol çubukların kullanılması sayesinde kanat, çok küçültülerek veya yanlış katlamadan sonra bile optimum şeklini korur, böylece kanat deforme olmaz.

 

Tabii ki, Hook 5 P, ilk hike & fly turlarınız için mükemmel bir kanattır. Kalkış anından inişe kadar maksimum güvenlik ve konfor sağlayan ultra hafif yamaç paraşütü. Mükemmel manevra kabiliyeti ile uçuş deneyiminizi geliştirecektir.

İçinizdeki maceraperesti serbest bırakacak bir kanat.

hook 5 p renkler.png
hook 5 p teknolojiler.png
bottom of page