top of page

KLIMBER 3 P

Yarışma, Hike&Fly, Cross Country

EN/LTF D

P Serisi

Klimber 3 P_02.jpg

REKABET İÇİN DOĞDU

 
Klimber’ın üçüncü neslini sunuyoruz. P Serisi iki kolonlu kanadımızı geliştirmeye devam ediyoruz: süper kompakt, ultra hafif ve yüksek performanslı. Tüm bilgi birikimimizi, teknolojilerimizi ve tecrübemizi, hike & fly ve cross-country yamaç paraşütü uçuşlarında en iyi sonuçları elde etmek isteyen pilotların hizmetine sunuyoruz. Rekabetçi karakteri ile X-Alps için tasarlanmıştır.

Klimber 3 P_06.jpg

HEDEF VE AVANTAJLARI

XC ve hike & fly

Klimber 3 P, dağ severler için mükemmel bir eşlikçidir. Daha yüksek zirvelere ulaşmak ve uzun mesafeleri ultra hafif bir kanatla kat etmek isteyen deneyimli pilotlar için idealdir.

 

Hike & fly yarışmaları

Komplike kalkışlar ve inişler için mükemmel, yüksek performanslı bir makine. Kanat, türbülanslı havada bile solid kalır ve verimlidir. Mükemmel P Serisi yarış modelimizdir.

 

Vol-biv

Süzülüş ve termik performansı açısından gelişmiş bir yamaç paraşütü ile uzun mesafeler kat edin. Nitinol kullanımı, uzun süreli maceralar için daha kompakt ve pratik bir paketleme sağlar.

Klimber 3 P Detayları

Ekran Resmi 2023-08-20 18.10_edited.jpg
Ekran Resmi 2023-08-20 18.10_edited.jpg
Ekran Resmi 2023-08-20 18.10_edited.jpg
Ekran Resmi 2023-08-20 18.10.49.png

Ultra hafif ve yüksek performanslı

Peak 6'nın tasarımına dayanan üçüncü nesil Klimber daha yüksek performanslı ve daha hızlıdır. Nitinol takviyelerinin yeni bir dağılımı onu daha stabil hale getiriyor. Sınırlarını zorlamak isteyen tüm pilotlar için mükemmel bir araçtır. Süper hafif ve kompakt özellikleri aynı kalırken, iç yapısı performansını iyileştirmek için geliştirildi.

Daha büyük fren hareket mesafesi

Fren hareket aralığı önceki versiyona göre %25 artırılarak kanadın pasif güvenliği artırıldı. Bu, kanadın düşük hızlarda uçmasını çok daha kolay hale getirir ve zor koşullarda kalkışını ve inişini kolaylaştırır. Kalkış ve iniş başta olmak üzere uçuşun tüm aşamalarında maksimum kontrol ve verimlilik.

Daha stabil

Klimber 3 P tasarım iyileştirmeleri, ‘pitch and roll’ hareketini önemli ölçüde azaltmıştır. Niviuk teknolojileri ve yeni kanat profili sayesinde Klimber 3 P, pilotun üzerinde çok daha stabildir ve uçuşta daha verimlidir.

Maksimum verimlilik

Daha yüksek süzülme oranı ve artırılmış maksimum hızıyla Klimber 3 P, mükemmel derecede verimli bir makinedir. Termiklerde ve süzülmedeki yüksek performansı, olağanüstü manevra kabiliyeti ile tamamlanmaktadır.

KLIMBER 3 P RENKLER

klimber3p.jpg

                X-Alps                                                         Astral                                                            Ink

TEKNİK ÖZELLİKLER

bottom of page