top of page

N-GRAVITY 6

EN 926-1

GÖSTERİ BAŞLASIN

 Tüm eğlence ve oyunlar - yeni N-Gravity 6 ile yaratıcılığınız sınır tanımıyor. Altıncı nesil, akrobasi becerilerini bir sonraki seviyeye taşımak isteyen akrobasi tutkunları için tasarlandı. Sonsuz manevralar için mükemmel kumandaya sahip çevik, dinamik bir kanat.

N-Gravity 6 (3).jpg

HEDEF VE AVANTAJLARI

Yarışma ve akrobasi

Deneyimli akro pilotları, N-Gravity 6 ile sonsuz radikal manevralar gerçekleştirebilir. Yarışmalarda ve akro gösterilerde en iyi performansınızı ortaya çıkarmak için özel olarak tasarlanmış bir kanatla tüm hareketlerinizi mükemmelleştirin. Gösteri başlasın!

N-Gravity 6 Detayları

Geliştirilmiş tasarım

Yeni nesil Niviuk kanatlarına uygun olarak modernize edilmiş ve optimize edilmiş yeniden tasarım. Dikişleri ve kanat gerginliğini güçlendiren çok dayanıklı ve dayanıklı kumaştan yapılmıştır. Deneyiminizi benzersiz kılmak için yüksek kaliteli malzemeler içerir.

En üst düzeyde

Özellikle akroda en üst düzeydeki pilotlar için tasarlanmış, son derece dinamik ve aynı zamanda erişilebilir bir yamaç paraşütüdür. Şişirme ve kalkış sırasında çok iyi performans gösterir; hızlı ve hassastır. Ayrıca yeni dahili basınç dağıtımı çok verimli kontrol ve performans sağlar.

Her zaman kontrol altında

Kesin pilotaj için fren komutlarına verilen tam yanıtlarla kontrolün tamamen sizde olmasını sağlayın. Son derece hassas kullanım sayesinde hızlı ve net manevra. Kanat, tüm ağırlık aktarımlarına ve pilot kumandalarına anında tepki verir.

Yüksek performanslı kanat

Hızlı, çevik ve çok solid olmasının yanı sıra verimli ve dayanıklıdır. N-Gravity 6 ile tüm akro hareketlerinizi mükemmelleştirmek için saatlerce havada pratik yapabilirsiniz. Ayrıca termiklerde uçmak için de olağanüstü bir çöküş oranına sahiptir.

Enerjik ve verimli

Çok yönlülüğe, hassasiyete ve kontrole sahip bir kanat. Mükemmel denge ve enerji. Verimlilik ve güvenlikten ödün vermeden sonsuz hız ve dönüşler.

N-GRAVITY 6 RENKLER

n-gravity6_edited.jpg

Greenwick                                                                            Neon                                                  

TEKNİK ÖZELLİKLER

Ekran Resmi 2023-09-07 16.11.47.png
Ekran Resmi 2023-09-07 16.13.56.png
bottom of page