top of page

R-BUS 2

Paramotor

EN 926-1 / DGAC

R-BUS-2 (4).jpg

BİRLİKTE BÜYÜK MACERALAR

600 kg'a kadar taşıma imkanı ile paramotor tandem uçuşlarınızın keyfini daha güvenli ve konforlu bir şekilde çıkarın.

R-Bus 2, uçuş sırasında çok daha dengelidir, böylece hem pilot hem de yolcu unutulmaz bir deneyimin keyfini çıkarabilir. Genişletilmiş hız aralığı ile daha düşük hızlarda kalkış ve inişe olanak sağlar.

R-BUS-2 (5).jpg

HEDEF VE AVANTAJLARI

Trike ile profesyonel uçuşlar

En talepkar pilotları memnun etmek için tasarlanmış bir tandem paramotor kanadı. Dayanıklılığı ve stabilitesi, onu profesyonel uçuş keyfi için en iyi seçim haline getiriyor.

 

Eğlence amaçlı PPG tandem uçuşları

Konforlu bir şekilde tandem paramotor uçuşlarının keyfini çıkarın. Bu kanat, pilotun ve yolcunun ihtiyaçlarına uyum sağlamak ve en keyifli eğlence uçuşlarını deneyimlemek amacıyla tasarlanmıştır.

R-BUS 2 DETAYLARI

gri fon son hali.png
r-bus2-1.png

Mükemmel stabilite

Pilot ve yolcunun unutulmaz bir deneyim yaşamasını sağlamak için; kanadın stabilitesi iyileştirildi, yumuşak bir dönüş sağlandı ve özellikle roll olmak üzere uçuş sırasındaki hareketler en aza indirildi. 

gri fon son hali.png

Daha güvenli kalkış ve iniş

R-Bus 2, artırılmış maksimum hız (+3 km/s) ve azaltılmış minimum hız (-5 km/s) sayesinde önceki modele kıyasla daha geniş bir hız aralığına sahiptir. Bu aynı zamanda kalkış ve iniş için gereken mesafeyi azaltarak uçuşu daha konforlu ve güvenli hale getirir.

Daha yüksek maksimum yük

R-Bus 2, maksimum 600 kg'a (önceki modele göre +100 kg) kadar kanat yükü taşıyabilir.

r-bus2-3.png
r-bus2-2.png

Yerde bile tam kontrol

Kolay koltrol edilebilir, katı ve çevik, eşit şekilde şişer ve ağırlığı hızlı ve kademeli olarak alır. Elverişsiz koşullarda bile kolayca havalanır. İlk andan son ana kadar verimliliği garanti eder.

r-bus2-4.png
r-bus2-5.png

Çok verimli süzülüş

 

R-Bus 2, yakıt tüketimini azaltmaya yardımcı olan ve kanada yumuşak inişler için mükemmel hız ve yükseklik koruması sağlayan verimli süzülüşü sağlar. Bir motor arızası durumunda, azaltılmış çöküş oranı sayesinde çok daha güvenlidir (40m2 bir kanatta 420 kg'lık bir kanat yükü için -2,5 m/s).

r-bus2-6.png

Azaltılmış fren basıncı

 

Daha fazla pilot konforu için; iyileştirilmiş fren ipi düzeneği sayesinde manevra kabiliyeti ve kumandası daha kolay hale getirildi. Dönüş veya iniş sırasındaki fren basıncı azaltıldı.

 

Ek olarak, frenleri kullanırken gereken eforu azaltmaya yardımcı olmak için pilot manevra yaparken yalnızca ‘High Speed Tip’ tutamağını tercih edebilir ve ana frenleri yalnızca kalkış ve iniş için kullanabilir.

r-bus2-7.png

A-Assist Sistemi

A kolonu üzerinde ekstra bir küçük maillon ile sağlanan A-Assist Sistemi, pilotun A kolonlarını trike'ye bağlayarak ellerinin serbest kalmasını ve fren kontrollerini rahat bir şekilde yapabilmesini sağlar. Pilot, trike ile A-Assist Sistemi arasındaki bağlantı için en uygun uzunluğu ayarlayabilir.

R-BUS 2 RENKLER

r-bus2 renkler.png

TEKNİK ÖZELLİKLER

r-bus2 teknik özellikler.png
r-bus2 karşılaştırma.png

SEVİYENİZE HANGİ MODEL DAHA UYGUN?

bottom of page